Duchovní skupina 

Duchovní skupina je nový vzdělávací a poznávací on-line projekt za účelem

-  najít Pravdu a Poznání, odhalit mystérium. "Tajemství ezoteriky od A do Z"

Skupina je  určená pro připravené!

Slouží k osobnímu sebevzdělávaní , osobnímu a duchovnímu rozvoji a probuzení formou informací - videa, vysílání, článků, atd. Pro lidi, kteří potřebují zmírnit nebo odstranit trápení, najít smysl v životě a v záležitostech, které se dějí, být lepší verzí sama sebe ! 

Průvodcem na cestě k poznání, vědění a učení je Anie kartářka - www.aniekartarka.cz. 

Co  můžete v tomto projektu a on-line účasti probíhající v uzavřené skupině  očekávat?

- pravidelné autorské články o aktuálním dění

- duchovní poselství

- prezentace duchovních a mystických zákonů

- vedení na složité  duchovní cestě každého z vás až k probuzení

praktické zkušenosti z dlouholeté profesionální praxe formou videí a živých vysílání

 získání klíče od dveří ke skutečné ezoterice, magii, hermetice a dalším spirituálním vědám, které nejsou určeny běžné veřejnosti!

- spoustu praktických osvědčených rad z oblasti světského žití a duchovního Bytí!

- najdete zde i všechny potřebné znalosti k úspěšnému životu - osobní rozvoj!

- zajímavé ankety, společné modlitby, atd

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skupina je určena pro jakoukoli soukromou osobu (objednávky se nepřijímají od právnických osob), která důvěřuje lektorovi a průvodci v jedné osobě na základě  osobní zkušenosti, doporučení nebo vedení své duše. 

Obrovskou devizou je, že máte kdykoli a odkudkoli přístup k poznání po celém světě!

Máte-li zájem  stát se rozvíjet po všech stránkách a stát se součástí uzavřené duchovní  skupiny a získat tak  přístup k jedinečným a jinde nepublikovaným poselstvím známé vědmy Anie kartářky a proniknout  tak hlouběji do  učení ,  získat  její cenné zkušenosti a poznání , ulehčit si cestu z karmického kruhu utrpení a nevědomosti vstupte mezi nás!

Když je žák připraven, učitel nebo průvodce se dostaví !

Cena: 

Roční přístup k projektu:      5.000,- Kč

Postup objednání:

1) vyplňte formulář - viz níže

A SOUČASNĚ

2) zašlete platbu do 7 dnů od přihlášení na bankovní účet 222986872/0600 + VS (do poznámky k platbě uveďte své příjmení a datum narození). V opačném případě se přihláška stornuje. 

Možnost přístupu IHNED: zaškrtnete-li  ve formuláři heslo IHNED, bude Vám přístup do FB skupiny  umožněn do cca 24 hodin od zažádání o přijetí (přesné pokyny obdržíte emailem po příchodu platby na účet). 

Souhlasem v poli  IHNED dáváte výslovný pokyn k tomu, aby byl přístup ke službě poskytnut bezodkladně. V opačném případě obdržíte přístup k projektu (přijetí do FB skupiny) po uplynutí 14 dnů od uzavření smlouvy. 

Do duchovní skupiny se tedy dostanete po splnění obou podmínek - přihláška + platba! 

Není možné přijetí na splátky, se slevou ani zdarma!

Více o projektu, podmínkách jeho poskytnutí, možnostech reklamace, odstoupení naleznete ve Všeobecných obchodních podmínkách.Odesláním formuláře berete na vědomí, že budou Vaše osobní údaje zpracovány za účelem možnosti uzavření smlouvy a plnění závazků z této smlouvy vyplývajících. Více k tomuto v sekci Ochrana osobních údajů.

Upozornění -  zneužití formuláře k zasílání vulgárních, výhružných či jinak obtěžujících zpráv, se zakazuje. Objednávkový systém automaticky uchovává IP adresu, ze které byl každý jednotlivý formulář odeslán.